SG73P2ARTTD113J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD113J
JLCPCB Part #
C7311244
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS