SG73P2BTTD44R2D
MFR.Part #
SG73P2BTTD44R2D
JLCPCB Part #
C3993534
Description
-55℃~+155℃ 333mW 44.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS