HV732ATTD4703D
MFR.Part #
HV732ATTD4703D
JLCPCB Part #
C4244350
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS