SG73S2BRTTD9090D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD9090D
JLCPCB Part #
C6679162
Description
-55℃~+155℃ 333mW 909Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS