SG73P2ARTTD110J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD110J
JLCPCB Part #
C6221360
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS