SG73P1JTTD8660F
MFR.Part #
SG73P1JTTD8660F
JLCPCB Part #
C4244984
Description
-55℃~+155℃ 333mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS