RN731JTTD3523C25
MFR.Part #
RN731JTTD3523C25
JLCPCB Part #
C4091138
Description
-55℃~+155℃ 352kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS