RN732BTTD3790F10
MFR.Part #
RN732BTTD3790F10
JLCPCB Part #
C4271465
Description
-55℃~+155℃ 125mW 379Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS