RN732BTTD4810A05
MFR.Part #
RN732BTTD4810A05
JLCPCB Part #
C4216340
Description
-55℃~+155℃ 125mW 481Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS