RK73G1ERTTP7682D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP7682D
JLCPCB Part #
C6270244
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS