SG73P1JTTD1R3J
MFR.Part #
SG73P1JTTD1R3J
JLCPCB Part #
C4015488
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS