RN731JTTD4072B10
MFR.Part #
RN731JTTD4072B10
JLCPCB Part #
C4171636
Description
-55℃~+155℃ 40.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS