RT0603CRE071K62L
MFR.Part #
RT0603CRE071K62L
JLCPCB Part #
C862469
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS