RN73R1JTTD5492B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD5492B25
JLCPCB Part #
C3924387
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS