SG73P1JRTTD9311D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD9311D
JLCPCB Part #
C7360164
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS