SG73G2BTTD1431C
MFR.Part #
SG73G2BTTD1431C
JLCPCB Part #
C7310539
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS