RC1608F1244CS
MFR.Part #
RC1608F1244CS
JLCPCB Part #
C17435012
Description
-55℃~+155℃ 1.24MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS