SG73P1JRTTD9311F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD9311F
JLCPCB Part #
C6482520
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS