SG73P1JRTTD3831D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3831D
JLCPCB Part #
C7076648
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS