RN732BTTD77R7A25
MFR.Part #
RN732BTTD77R7A25
JLCPCB Part #
C4213198
Description
-55℃~+155℃ 125mW 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS