SR732ETTD3R32F
MFR.Part #
SR732ETTD3R32F
JLCPCB Part #
C4285153
Description
-55℃~+150℃ 3.32Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS