RK73G1JTTD78R7F
MFR.Part #
RK73G1JTTD78R7F
JLCPCB Part #
C2578093
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS