SG73P1EWTTP564J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP564J
JLCPCB Part #
C4222148
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS