SG73P1ERTTP7873D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP7873D
JLCPCB Part #
C6294656
Description
-55℃~+155℃ 200mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS