RN73H1JTTD2771C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2771C25
JLCPCB Part #
C4310744
Description
100mW 2.77kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS