RC0402BR-0714KL
MFR.Part #
RC0402BR-0714KL
JLCPCB Part #
C6373679
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS