SG73P1EWTTP3600D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP3600D
JLCPCB Part #
C6221123
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS