RK73H2ATTD64R9D
MFR.Part #
RK73H2ATTD64R9D
JLCPCB Part #
C7050379
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS