RN73R2BTTD3322B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3322B10
JLCPCB Part #
C2571980
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS