RN73H2BTTD63R4B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD63R4B50
JLCPCB Part #
C2558553
Description
250mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS