CPF0402B3K92E
MFR.Part #
CPF0402B3K92E
JLCPCB Part #
C3993902
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS