SG73P1EWTTP1R00F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1R00F
JLCPCB Part #
C4110894
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS