SG73P1JRTTD6203F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD6203F
JLCPCB Part #
C5751097
Description
-55℃~+155℃ 333mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS