RN73R2ETTD9881A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD9881A25
JLCPCB Part #
C4357277
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS