RN73H2BTTD7502F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7502F50
JLCPCB Part #
C3989372
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS