RN73R2ETTD1502F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1502F25
JLCPCB Part #
C2602939
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS