RN73H1ETTP4592B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP4592B25
JLCPCB Part #
C4074398
Description
-55℃~+155℃ 45.9kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS