RN731JTTD1272A25
MFR.Part #
RN731JTTD1272A25
JLCPCB Part #
C4064623
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS