SG73P1EWTTP13R0F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP13R0F
JLCPCB Part #
C4015130
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS