SG73P1EWTTP1400F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1400F
JLCPCB Part #
C4264763
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS