RN73R2ETTD15R8D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD15R8D100
JLCPCB Part #
C2607616
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS