SR731JRTTD1R3J
MFR.Part #
SR731JRTTD1R3J
JLCPCB Part #
C6234773
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS