SG73P1EWTTP1600F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1600F
JLCPCB Part #
C3983428
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS