RN73H2ETTD15R6F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD15R6F100
JLCPCB Part #
C4183369
Description
-55℃~+155℃ 15.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS