SG73P1ETTP623J
MFR.Part #
SG73P1ETTP623J
JLCPCB Part #
C3971569
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS