RK73H2ATTD12R1F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ATTD12R1F
JLCPCB Part #
C317337
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS