WK73R2BTTD1402F
MFR.Part #
WK73R2BTTD1402F
JLCPCB Part #
C6326116
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS