RN732BTTD9420D50
MFR.Part #
RN732BTTD9420D50
JLCPCB Part #
C4325572
Description
-55℃~+155℃ 125mW 942Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS