RN73H1JTTD7961C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7961C10
JLCPCB Part #
C4334333
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.96kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS