SG73P1ETTP5232F
MFR.Part #
SG73P1ETTP5232F
JLCPCB Part #
C4238706
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS